Kontakt oss

Besøksadresse
Arkitekt Eckhoffsgt. 1
4010 Stavanger

Postadresse
DKS Rogaland
Rogaland fylkeskommune, kulturavdelinga
Postboks 130
4001 Stavanger

Fakturaadresse

EHF-faktura: Organisasjonsnr: 971045698

Rogaland fylkeskommune
Fakturamottak
Postboks 299
4002 Stavanger

DKS-medarbeidarane

Anne-Kristin Sæther
Fagkoordinator
Kompetanseutvikling, informasjon og kontakt med kommunane
anne-kristin.saether@rogfk.no
Tlf: 411 04 136

Kurt Lisø
Produsent for musikk og scenekunst
kurt.liso@rogfk.no
Tlf: 928 87 812

Ine Torsvik
Rådgiver for litteratur og film
ine.torsvik@rogfk.no

Vibeke Rullestad
Produsent for scenekunst
vibeke.rullestad@rogfk.no
Tlf: 48 14 63 43

Knut Finsaas-Kleiberg
Turnékonsulent og produsent for scenekunst og musikk
knut.finsaas-kleiberg@rogfk.no
Tlf: 905 39 466

Anne Kristin Høiland
Turnékonsulent og produsent for visuell kunst
anne.kristin.hoiland@rogfk.no
Tlf: 480 08 838

Elin Hetland
Turnékonsulent og produsent for kulturarv
elin.hetland@rogfk.no
Tlf: 992 68 657

Gudrun Karina Opheim
Produsent for film og litteratur
gudrun.karina.opheim@rogfk.no
Tlf: 977 97 496

Nina Martinus
Kontakt vidaregåande skule
nina.martinus@rogfk.no
Tlf: 992 23 930

Hilde Blesvik
Kontakt vidaregåande skule
hilde.blesvik@rogfk.no
Tlf: 911 33 255